بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث

بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث

برای موتورسیکلت ها

در راستای مصوبه شماره ۵/ ه/ ۹۶ مورخ ۱۷/۰۲/۱۳۹۶ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث معادل ۱۰۰ درصد مبلغ جریمه موضوع بند (ب) ماده ۲۴ قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوبه سال ۱۳۹۵ برای موتور سیکلت های فاقد بیمه نامه شخص ثالث، بیمه آرمان این طرح را در سراسر کشور اجرا می کند.

مالکان و دارندگان موتورسیکلت های فاقد بیمه نامه در سراسر کشور می توانند با مراجعه به واحدهای اجرایی و شبکه فروش بیمه آرمان از این تسهیلات بهره مند شوند.

در این طرح که از اول آبان ماه سال ۱۳۹۶ در سراسر کشور اجرا می گردد، ۱۰۰ درصد مبلغ جریمه موضوع بند(ب) ماده ۲۴ قانون بیمه اجباری شخص ثالث مصوب ۱۳۹۵ بخشوده می شود.

بخشش جریمه دیرکرد ماشین آلات کشاورز

بخشودگی ۱۰۰ درصد جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث ماشین آلات کشاورزی فاقد بیمه
جریمه دیر کرد بیمه شخص ثالث ماشین آلات کشاورزی مشمول بخشش قرار گرفت.
بیمه مرکزی در بخش نامه جدید خود موضوع بخشودگی ۱۰۰ درصد مبلغ جریمه موضوع بند (ب) ماده ۲۴ قانون بیمه اجباری خسارت وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب سال ۱۳۹۵ برای دارندگان ماشین آلات کشاورزی فاقد بیمه شخص ثالث را ابلاغ کرد.
بیمه مرکزی در اجرای مصوبه مجمع عمومی به طور فوق العاده صندوق تأمین خسارتهای بدنی اعلام کرد که شرکت های بیمه مکلفند برای ماشین آلات کشاورزی فاقد بیمه شخص ثالث که از ۱۵ مرداد ماه سال جاری تا ۱۵ آذر ماه سال جاری اقدام به خرید بیمه نامه شخص ثالث می نمایند ۱۰۰درصد مبلغ جریمه موضوع بند (ب) ماده ۲۴ قانون بیمه اجباری خسارت وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب سال ۱۳۹۵ را دریافت ننمایند

برای اتومبیل ها

تنها در یک صورت جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث اتومبیل ها بخشیده می‌شود و آن هم در صورتی است که اعتبار بیمه‌نامه خودرو زمانی که در پارکینگ نیروی انتظامی متوقف شده است پایان یابد. در این صورت مالک خودرو با ارائه مجوز رفع توقیف به شرکت بیمه از پرداخت جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث معاف می‌شود.

http://ebimeiran.ir

امتیاز داده شده
[امتیاز دهنده: 21 میانگین امتیاز: 5]

مطلب پیشنهادی

نرخ_حق_بیمه_ثالث_98_بیمه_ایران_نمایندگی_تهرانپاس_ابراهیمی

جدول نرخ حق بیمه شخص ثالث خودروها در سال ۹۸

بیمه مرکزی جداول حق بیمه پایه شخص ثالث را برای امسال منتشر کرده است که …

2 دیدگاه

  1. درود سپاس ازحضورتون
    سایتتون عالی بود
    شادباشیدوموفق

  2. سلام ممنون سرزدید
    سایتتون عاااااااالیه
    موفق باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *